دکوراسیون اتاق کودک

بررسی تفاوت بین ظرفشویی های سری 4 و سری 6 و سری 8 بوش + معرفی ویژگی های برتر ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها

هر چه زمان می گذرد مردم در داخل کشورمان بیشتر به خرید لوازم خانگی از جمله ظرفشویی های بوش تمایل نشان می دهند گرچه هنوز به علت برند سازی فوق العاده توسط شرکت های ال جی و سامسونگ ، این دو برند کره ای انتخاب اول مردم ایران می باشند. اما دلایلی که مردم را به سوی ظرفشویی های بوش می کشاند کیفیت فوق العاده این ظرفشویی ها و همچنین ساخت آلمان بودن آن هاست. بسیاری از ظرفشویی هایی که وارد کشور می کنند مصرف داخلی خود کشور آلمان نیز می باشد که همین باعث شده است هر روز به علاقه مردم برای خرید محصولات بوش افزوده شود گرچه باید گفت قیمت کمی بالاتر از ظرفشویی های ال جی و سامسونگ می باشد.


فهرست مطالب


مقایسه کلی سری های ماشین ظرف شویی بوش سری  4، 6 و 8

ماشین های ظرفشویی بوش با تفاوت در امکانات، برنامه و آپشن ها و طراحی داخلی و بیرونی از هم متمایز می شوند. ممکن است در یکی از ماشین های ظرفشویی بوش امکاناتی وجود داشته باشد که در دیگری موجود نباشد . ماشین های ظرفشویی بوش با سری های 2، 4، 6 و 8  رده بندی شده و وارد بازار می شوند که در بازار کشور فقط سری های 4، 6 و 8  موجود می باشد و معمولا هر چه عدد سری بزرگتر باشد امکانات آن به روز تر از سری های قبلی است. در زیر برنامه ها و امکانات و طراحی ماشین های ظرفشویی بوش را مورد بررسی قرار داده و مشخص می کنیم که هر سری چه ویژگی هایی دارد:

1. برنامه Auto شستشوی کاملا اتوماتیک

این برنامه در ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 و 8  موجود می باشد. در این برنامه زمان و میزان مصرف آب و حتی میزان مصرف انرژی به صورت خودکار انتخاب شده و شستشوی ظرف ها خودکار انجام می شود. در ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 یک انتخاب برای برنامه Auto وجود دارد و ماشین  ظرفشویی سری 4  شستشو را با دمای 45 تا 55 درجه سانتیگراد و ماشین ظرفشویی سری 6 شستشو را با دمای 45 تا 65 درجه سانتیگراد انجام می دهد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین ظرفشویی ال جی را بخوانید. ماشین های ظرفشویی سری 8 بوش برای برنامه Auto انتخاب زیادی دارند که این انتخاب ها با دکمه طراحی شده و اجرا می شود. برنامه Auto شماره 1 با دمای 35 تا 45 درجه سانتیگراد.

ظرفشویی بوش

قابلیت Auto شماره 2 با دمای 45 تا 65 درجه سانتیگراد و برنامه Auto شماره 3 با دمای 65 تا 75 درجه سانتیگراد ظرف ها را شستشو می دهد بنابراین انتخاب در ماشین های ظرفشویی سری 8 بوش برای برنامه Auto بیشتر است.( برنامه شستشوی ظروف بسیار کثیف در دمای 70 درجه Intensive، برنامه شستشوی ظروف شیشه ای در دمای 40 درجه Glass، برنامه شستشوی سریع در دمای 45 درجه Quick Wash، برنامه شستشو با کمترین میزان صدا در دمای 50 درجه Silence، برنامه شستشوی اقتصادی در دمای 50 درجه در ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 و 8 وجود دارد، با این تفاوت که در ماشین ظرفشویی سری 6 در برنامه ECO بعد از فرایند شستشو درب به صورت اتوماتیک تا 15 درجه جهت خشک شدن بهینه باز می شود).

راهنمای خرید سرویس خواب کودک + بررسی نکات مهم هنگام خرید سرویس خواب

 آپشن PerfectDry بر اساس Zeolith (خشک شدن کامل ، حتی روی پلاستیک ها):

درماشین های ظرفشویی بوش از تکنولوژی بسیار کارآمد برای خشک کردن ظرف ها استفاده شده است و این تکنولوژی خشک کردن زئولیتی نام دارد.  در قسمت کناره ماشین ظرفشویی از ذرات زئولیت استفاده شده که قدرت جذب رطوبت بسیار بالایی را دارند و جالب تر آنکه این رطوبت را به حرارت تبدیل کرده و به محفظه شستشو باز می گردانند. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ را بخوانید.

ظرفشویی بوش

شما زمانی که برنامه Perfect Dry را برای شستن و خشک کردن ظرف ها هنگام تنظیم برنامه انتخاب می کنید ظرف ها به خوبی و با کارایی بالا خشک می شوند.  حتی ظرف های پلاستیکی که قدرت جذب بالای آب را دارند به خوبی خشک می شوند. این برنامه یعنی perfect Dry  و فناوری زئولیت در ماشین ظرفشویی های سری 8 و بعضی از مدل های سری 6 وجود دارد.

برنامه سکوت silence(ساکت ترین راه برای اجرای ماشین ظرفشویی خود است):

ماشین های ظرفشویی بوش و به طور کلی اکثر محصولات بوش دارای موتور Eco Silence Drive هستند که صدا و لرزش کم از ویژگی های اصلی آنها است. اما جدا از آن برنامه ای یا به عبارتی آپشنی برای شستشوی کاملا بی صدا ظرف ها در نظر گرفته شده است که می توان با استفاده از این برنامه حتی شستن ظرف ها را موقع خواب هم انجام داد. این برنامه در  ماشین ظرفشویی های سری   4 و 6 و 8 موجود است و بر روی پنل ماشین های ظرفشویی بوش  دکمه Silence به آن اختصاص داده شده است و با این آپشن ظرف ها در دما 50 درجه سانتیگراد شسته می شوند.

2. ویژگی Water Softener در ماشین های ظرفشویی بوش

در ماشین های ظرفشویی بوش از نرم کننده آب water Softener استفاده شده است که در آن میزان املاح و مواد معدنی مانند کلسیم و منزیم گرفته شده و آب به عبارتی نرم می شود. شاید به مراتب دیده باشید که هنگام اتو کردن لباس ذراتی سفید رنگ از قسمت خروجی بخار خارج می شود یا در بعضی از موارد هنگام شستن ظرف ها  با دست و بدون پارچه کشیدن آنها آثاری از لکه رو آنها باقی می ماند. دلیل این لکه ها و ذرات سفید چه چیرزی می تواند باشد؟ در واقع و در یک کلمه می توان دلیل آن سختی آب است.

مزیت های Water Softener: 

کاهش میزان مصرف مواد شوینده، کاهش هزینه های نگه داری ماشین ظرفشویی، افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی، جلوگیری از ایجاد پسماند های کلسیم و منزیمی Soap Crub و جلوگیری از ایجاد لکه بر روی ظرف ها از مزیت های این ویژگی کاربردی و موثر است.این  ویژگی در سری  4  و 6و  8 موجود است.

ظرفشویی بوش

اما جدا از برنامه های شستشو از آپشن هایی استفاده شده که بسیاری از کاربران به اشتباه آنها را برنامه می خوانند. در واقع گزینه های کمکی هستند که به فرایند شستشو و برنامه اضافه می شوند و تاثیر خیلی زیادی در کارایی شستشو و مصرف انرژی دارند. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی ال جی را بخوانید. ما در اینجا آپشن ها را توصیف خواهیم کرد:

آپشن سرعت متنوع Vario Speed:

 این آپشن بنا به انتخاب کاربر می تواند به جریان شستشو اضافه شود یعنی بعد از انتخاب برنامه می توان دکمه Vario Speed را زده که با استفاده از این آپشن تا 60 درصد کارایی شستشو افزایش یافته و زمان شستشو کاهش می یابد. این آپشن در سری 4 و 6 و 8 وجود دارد.

آپشن شستشوی بهداشتی ظرفها یا باکتری زدایی ظرف ها Hygiene Plus:

 این آپشن گزینه کمکی برنامه ها است و استفاده از آن به صورت انتخاب بوده و توسط کاربر انجا می شود. با Hygiene Plus تا 99.99 درصد باکتری ها از روی ظرف ها حذف می شوند و این کار معمولا با بالا رفتن دما تا 70 درجه در اواخر فرایند شستشو انجام می شود. این آپشن در سری 4 و 6 و 8 وجود دارد.

مهمترین نکات هنگام خرید فرش اتاق کودک که باید به آن ها توجه کنیم

آپشن  Extra Dry (گزینه خشک کردن کامل برای بارهای خشک و سخت):

 در ماشین های ظرفشویی بوش همه چیز انتخابی و اتوماتیک است، شما می توانید در هنگام تنظیم و دادن برنامه برای سیکل شستشو از آپشن و یا برنامه Extra Dry استفاده کنید. در این برنامه میزان درجه حرارت تا حدی بیشتر از معمول بالا می رود و کمک می کند تا ظرف ها به صورت ایده آل خشک شوند. مزیت دیگری که این برنامه دارد که با بالا رفتن درجه حرارت سطح ظرف ها تا 99.99 درصد باکتری زدایی شده و آثار لکه ها که معمولا از خشک شدن قطرت آب ایجاد می شود بر روی ظرف ها باقی نمی ماند. این برنامه در سری 4 و 6 و 8 موجود است.

آپشن شروع شستشو با تاخیر Start in Hour:

شما می توانید بعد از دادن برنامه و تنظیم آپشن ها دکمه Start in Hour را زده و سپس زمان تاخیر در شستشو را مشخص کنید. این گزینه یا آپشن قابلیت تاخیر شستشو از 1 تا 24 ساعت را دارد.

گزینه خیلی کاربردی و موثر در مصرف انرژی به شمار می رود چون که شما می توانید زمان شستشو را به ساعات کم باری به تعویق بیندازید و از مصرف انرژی صرفه جویی کنید، البته نگران صدای ماشین های ظرفشویی بوش نباشید چرا که صدای بسیار پایین آنها امکان شستشوی ظرف ها را در نصف شب هم فراهم می کند.

آپشن محافظت از ماشین ظرفشویی Machine Care:

البته  فقط شستشوی ایده آل ظرف ها ملاک شرکت سازنده و یا مصرف کننده نیست و قطعا نمی خواهید هر دو سال یک بار یک ماشین ظرفشویی جدید را خریداری کنید. شما می توانید در هنگام تنظیم برنامه دکمه Machine Care را زده تا بعد از فرایند شستشو، ماشین ظرفشویی به صورت خود کار شستشو داده شود و برای سیکل بعدی آماده به کار باشد. این آپشن تاثیر زیادی در افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی دارد. این آپشن در سری 4 و 6 و8 وجود دارد.

3. طراحی پنل کنترل ماشین های ظرفشویی بوش سری 4 و 6 و 8

سری های تولیدی هر شرکت و کارخانه ای با طراحی ها متفاوتی وارد بازار می شوند و معمولا سری جدید خوش طرح تر و مخاطب پسند تر است هر چند انتخاب سلیقه ای است و سلیقه ها هم متفاوت هستند. ماشین ظرفشویی سری 8 دارای دکمه های تنظیم مخفی است و هنگام بستن درب دیده نمی شوند ولی بر روی درب و در قسمت بالایی یک صفحه نمایش دیجیتال وجود دارد که شما را از برنامه های تنظیم شده و میزان زمان باقی مانده و.. آگاه می سازد.

ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی سری 6 دارای صفحه نمایش بادکمه های لمسی در قسمت جلوی درب هستند که این صفحه نمایش دارای قسمتی دیجیتالی در وسط و دکمه های برنامه و آپشن در اطراف آن قرار دارند به گونه ای که برنامه ها با ردیف های سه تایی در چپ و راست صفحه نمایش  قرار گرفته اند. ماشین های ظرفشویی سری 4 هم صفحه نمایشی شبیه به صفحه نمایش سری 6 دارند با این تفاوت که دکمه ها لمسی نبوده و در سمت چپ و راست دارای دکمه روشن/خاموش و دکمه ریست کردن برنامه های تنظیم شده هستند که در داخل کادر صفحه نمایش قرار نگرفته است و همرنگ بدنه ماشین ظرفشویی است.

رنگ اتاق کودک از نظر روانشناسی در چه حالت ایده آل است و باید چگونه باشد؟

4. مصرف انرژی در ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 و 8

 ماشین های ظرفشویی بوش مصرف انرژی کمی دارند و موتور آنها Eco Silence Drive است که به مصرف انرژی کم و صدای کم ادعای شرکت سازنده موتور بسیار کارآمد بوش است. رده مصرف انرژی در ماشین های ظرفشویی بوش سری 4 و 6  ++A  و در ماشین های ظرفشویی بوش سری 8  +++A است با اختلاف خیلی کم مصرف انرژی در ماشین های ظرفشویی بوش سری 8 کمتر است.

5. طراحی داخلی ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 و 8

طراحی داخلی برای هر نوع ماشین ظرفشویی موثر و کاربردی است. ماشین های ظرفشویی سری 4 و6 و8 دارای 3 طبقه هستند که طبقه بالایی به کارد و چنگال و ظروف کوچک اختصاص داده شده است. اگر بخواهیم این طبقه را توصیف کنیم می توان گفت طبقه بالایی 3rd Rack در ماشینهای ظرفشویی سری 8 به صورت V شکل و جادار تر و انعطاف پذیرتر از طبقه بالایی 3rd Rack در ماشینهای ظرفشویی سری  6 وطبقه بالایی 3rd Rack در ماشینهای ظرفشویی  سری 6 هم جادار تراز  طبقه بالایی 3rd Rack در ماشینهای ظرفشویی سری 4 است.

تفاوت ها برای طبقه سوم هم به همین صورت است. برای مثال در طبقه دوم سری 8 برای ظرف شکستنی و لیوان ها از آپشنی بسیار کارآمد استفاده شده که لیوان ها در آن می گیرند، که در سری 4 و 6 این آپشن وجود ندارد.

6. امکانات موجود در سری های 4 و 6 و 8 ماشین های ظرفشویی بوش 

در هر سه سری ویژگی AquaStop وجود دارد که با توجه به سنسور هایی خطاهای به وجود در آمده در جریان اب خروجی و ورودی را تشخیص داده و جلوی جریان آب را می گیرد در نتیجه هم ایمنی ماشین ظرفشویی تامین شده و هم از خیس شدن فضای آشپزخانه جلوگیری می شود. در ماشین های ظرفشویی بوش سری 8 ویژگی Home Connect   و بعضی از مدل های سری 6 مانند SMS68TW06E وجود دارد.

سری  4 فاقد این ویژگی است. با این ویژگی می توان ماشین ظرفشویی را با وای فای به تلفن های همراه وصل کرده و روند و فرایند شستشو را در اختیار داشته باشید. در سری 8 از لامپ های LED برای روشنایی داخل ماشین ظرفشویی استفاده شده است و همینطور دارای لامپ LED در قسمت زیر درب و هنگام انجام فرایند روشن می باشد ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 این ویژگی ها را ندارند.

معرفی ویژگی های برتر ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها

ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این ویژگی ها عبارت اند از:

برچسب انرژی A+++

مدیر داخلی شرکت بوش در این زمینه می گوید که هدف ما تولید محصولات با کیفیت با مصرف انرژی آب و برق پایین است، ما به حفاظت از محیط زیست و همچنین منابع طبیعی اهمیت می دهیم به همین دلیل در تولید محصولات خود به ویژه ماشین ظرفشویی بوش از فناوری های پیشرفته ای برای کاهش مصرف آب و برق استفاده نموده ایم، در این زمینه می توان گفت که ظرفشویی بوش کم مصرف ترین ظرفشویی تولیدی جهان در عصر کنونی به شمار می رود.

زئولیت در ظرفشویی بوش

زئولیت در واقع نوعی ماده معدنی به شمار می رود که رطوبت را جذب خود و در عوض به جای آن حرارت تولید می کند، شرکت بوش از این ماده معدنی در برخی از مدلهای ماشین ظرفشویی بوش در درون محفظه ای استفاده می کند. استفاده از ماده معدنی زئولیت باعث خشک شدن کامل ظرفها می شود طوریکه هیچ لکه ای را بر روی ظروف باقی نمی گذارد و از سوی دیگر به هنگام شستشو تا میزان 10 درصد مصرف انرژی برق را کاهش و زمان شستشو را نیز تا حدود زیادی کاهش می دهد. قیمت ظرفشویی بوش بسته به امکانات و فناوری به کار رفته بسیار مقرون به صرفه تر از سایر برندهاست.

10 نکته برتر برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب کودک

حسگر یا سنسور آب

حسگر آب یا Aqua sensor فناوری جدیدی است که در ماشین ظرفشویی بوش از آن برای سنجش میزان کثیفی آب به هنگام شستشو استفاده می کنند چرا که این سنسور میزان دقیق کثیفی آب را به هنگام آبکشی مورد سنجش قرار می دهد و مشخص می کند که آب مصرفی برای شستشو مناسب است یا خیر.

ظرفشویی بوش

اگر آب دارای مقداری املاح و کثیفی باشد دوباره ظروف را مورد شستشو قرار می دهد که نکته مهم در این زمینه این است که با هر بار شستشو تا 20 درصد در آب مصرفی صرفه جویی می شود.

فناوری Heat Exchanger

فناوریHeat Exchanger میزان انرژی حرارتی موجود در دوره شستشو را در خود ذخیره و از آن برای آبکشی استفاده می کند که میزان قابل توجهی از انرژی را در خود ذخیره می کند؛ از سوی دیگر گرم شدن آب ورودی به ظرفشویی باعث می شود تا ظروف در معرض آبی با میزان درجه حرارت پایین قرار نگیرند که در نتیجه آن از ظروف شما محافظت و از ترک خوردن و شکستن آن به خاطر تغییرات دمایی ایجاد شده جلوگیری می کند.

استفاده از فناوری Active Water

فناوری Active Water باعث حداکثر بهره وری به هنگام شستشو می شود که با استفاده از فیلترهای بهینه شده سبب گرم شدن سریع آب در کنار پمپ جدید در مصرف آب و همچنین صرفه جویی در انرژی مصرفی می شود.

امکان شستشوی ظروف بزرگ

چگونگی شستشوی ظروف بزرگ همچون قابلمه، تابه و … در ماشین ظرفشویی یکی از دغدغه های بانوان به هنگام خرید به شمار می رود که فناوری به کار رفته در ماشین ظرفشویی بوش این مشکل را نیز حل نموده است طوریکه شما می توانید سبد پایینی این محصول را با کم و زیاد کردن ارتفاع آن به مکانی برای شستن ظروف بزرگ تبدیل کنید و توجه داشته باشید که در سبد پایینی عملکرد شستشو با فشار زیاد و همچنین دمای زیاد انجام می شود که برای شستشوی قابلمه و سایر ظروف مناسب است، برای شستشوی سایر ظروف منجمله قاشق، چنگال و … می توانید از سبدهای بالایی که فشار و دمای آب ملایم تری دارد استفاده کنید.

قابلیت استفاده از برنامه شبانه با صدای 39 دسی بل

استفاده از این برنامه برای شستشوی ظروف بسیار اقتصادی است که صدای کمتری نیز تولید می کند که باعث  ذخیره سازی مصرف برق و همچنین کاهش هزینه ها می شود.

فناوری Half load ظرفشویی بوش

فناوری Half load یا شستشوی نصف ظرفیت ظرفشویی بوش فناوری جدید است که می توانید از آن برای شستشوی آسان و سریع استفاده کنید که بسیار مقرون به صرفه است.

که با استفاده از آن می توانید از هر یک از سبدها برای شستشو استفاده و زمان شستشو را کاهش و تا 30 درصد در مصرف آب صرفه جویی کنید، از این برنامه می توانید برای شستن ظروف روزانه و کم  خود در یک سبد استفاده کنید.

قفل کودک ظرفشویی بوش

با استفاده از قفل کودک می توانید درب و همچنین صفحه نمایشگر را قفل و مانع دسترسی کودکان به ماشین ظرفشویی شوید.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش

یکی دیگر از مزیت های ماشین ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها قیمت ظرفشویی بوش بسته به امکانات و تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در آن مقرون به صرفه است.

برنامه detergent automation ظرفشویی بوش

با استفاده از این برنامه دیگر مهم نیست که شما از چه شوینده و یا قرصی برای شستشوی ظروف خود استفاده می کنید چرا که تمامی ظرفشویی های تولیدی بوش بهترین و در نوع خود ایده آل ترین ترکیب شستشو را برای شما به ارمغان می آورند که برای حصول نتیجه بهتر لازم است در هر دوره برای شستشو از نمک پودری نیز استفاده کنید.

چگونه با کمترین هزینه اتاق کودک را شیک کنیم؟ + تزیین اتاق کودک با ایده های ارزان و جذاب

فناوری load sensor ظرفشویی بوش

با استفاده از این فناوری جدید وزن ظروفی که در داخل ماشین ظرفشویی قرار دارند به صورت چرخشی محاسبه می شوند که بدین ترتیب با محاسبه دقیق می تواند میزان درستی از آب مصرفی را برای شستشو تأمین کند، به عبارت دیگر با تعداد ظروف کمتر آب کمتر مصرف و با تعداد ظروف بیشتر آب زیادی را مصرف می کند. استفاده از این سنسور میزان بهینه سازی مصرف آب را برای نصف ظرفیت یا تمام ظرفیت آن مورد محاسبه قرار می دهد و بر اساس آن در مصرف برق و همچنین آب مصرفی صرفه جویی می کند.

فناوری glass protection technology

با توجه به اینکه آب لوله کشی و سایر موارد باعث خوردگی و صدمات به شیشه می شود استفاده از فناوری glass protection technology به طور مکرر میزان سختی آب ماشین ظرفشویی را تنظیم می کند و از این طریق صدمات به شیشه ظرفشویی را تا حدود زیادی کاهش و از بین می برد.

استفاده از برنامه شستشوی ظروف کودک

با انتخاب برنامه شستشوی ظروف کودک hygiene دمای آب در مرحله نهایی آبکشی تا حدود زیادی افزایش پیدا می کند که می توانید از آن برای ضد عفونی کردن ظروف مختلف کودک و بطری استفاده کنید و به این طریق ظروف را ضد عفونی و تمیز کنید.

فناوری Advanced filter system

استفاده از این فیلتر که با فناوری جدیدی ارائه می شود امکان تعویض آسان با قدرت پاکیزگی بالا را به شما ارائه می کند که نسبت به مدلهای مشابه قبلی تا حدود 50 درصد تصفیه آب بیشتری دارد که میزان گردش آب را در ظرفشویی به میزان 15 درصد افزایش می دهد که شما می توانید از قطره قطره این آب حداکثر استفاده را بکنید.

ظرفشویی بوش

فناوری dosage assist ظرفشویی بوش

به هنگام آغاز شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی، قرص شستشو به صورت کاملاً اتومات وارد محفظه ای می شود که به صورت کاملاً کنترل شده و به صورت هوشمندانه مورد استفاده قرار می گیرد تا بهترین نتیجه به هنگام شستشو حاصل شود که از افتادن قرص بین ظروف جلوگیری می کند.

vorioflexpluse baskets with rackmatic

سیستم جدید سبدهای ظرفشویی بوش به شما این امکان را می دهد تا ارتفاع سبدها را خودتان تنظیم کنید و از این طریق سبدها را متناسب با چیدمان ظروف خود بالا و پایین کنید و ظروف را به طور مطمئن در سبدها جای دهید.

داشتن برنامه های متنوع شستشو

از ویژگی های دیگر ظرفشویی بوش می توان به داشتن چندین برنامه شستشو اشاره نمود که شما بر اساس نوع ظروفی که دارید می توانید از هر یک از برنامه ها استفاده کنید.

سخن پایانی

شما در این مقاله با تفاوت بین ظرفشویی های سری 4 و سری 6 و سری 8 بوش آشنا شدید. همچنین از ویژگی های برتر ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

سوالات متداول

ظرفشویی های بوش اصل ساخت کجاست؟

ظرفشویی های بوش ساخت المان و ساخت ترکیه می باشد.معمولا مدل های موجود ساخت آلمان ، اسپانیا و ترکیه و مدل های قدیمی تر مونتاژ ترکیه هستند.

ظرفشویی های بوش چند نفره است؟

ظرفشویی های بوش 12 ، 13 و 14 نفره هستند که بستگی به سری ظرفیتشون متفاوت میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا