آموزش و تحصیل

چرا نیاز به مشاوره با وکیل طلاق دارید؟

یک وکیل پایه یک دادگستری به صورت عمومی می تواند در تمام زمینه های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت نماید و بدون محدودیت قبول وکالت نماید و به پیگیری و حل و فصل پرونده های مختلف قضایی بپردازد.

وکیل طلاق نیز ، وکیلی است که فعالیت در حوزه خانواده، طلاق و دعاوی مرتبط به آن را به صورت اختصاصی انجام میدهد ؛ از این رو در مورد قوانین مربوط به طلاق و رویه مراجع قضایی در رسیدگی به پرونده های طلاق آشنایی کامل دارد و از جدیدترین قوانین دعاوی طلاق آگاه است ، به همین دلیل وکیل طلاق بهترین گزینه برای دریافت راهنمایی و مشاوره در خصوص چگونگی مراحل طلاق است.

چرا مشاوره با وکلای خانواده موسسه حقوقی دادآرمان توصیه می شود؟

از آنجا که خدمات مشاوره موسسه حقوقی دادآرمان رایگان است، متقاضیان می توانند جهت افزایش آگاهی و پیگیری پرونده های خانواده از وکلای متخصص خانواده بهره مند شوند، از جمله این خدمات:

*مشاوره و وکالت در طلاق از طرف زن

*مشاوره و وکالت در طلاق از طرف مرد

*مشاوره و وکالت در طلاق توافقی

*مشاوره و وکالت مطالبه مهریه

*مشاوره و وکالت سایر دعاوی خانواده مانند ارث، حضانت، نفقه…

*پیگیری رای در مرحله اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت پیش قسط و اقساط مهریه، تعدیل اقساط مهریه

*تنظیم لایحه تجدیدنظر، فرجام خواهی …

اهمیت مشاوره با وکیل طلاق در طلاق از طرف مرد

باتوجه به این که در قانون ایران حق طلاق با مرد است، اگر مرد بخواهد زن خود را طلاق دهد باید تمام حقوق مالی وی را پرداخت نماید و دادگاه خانواده مرد را ملزم به پرداخت حقوق مالی زوجه باتوجه به توانایی مالی وی می نماید و تا زمانی که مرد برای نحوه پرداخت حقوق مالی زوجه اقدام نکند، گواهی عدم امکان سازش صادر نخواهد شد.

زوج می تواند برای کسب اطلاع در خصوص میزان حقوق مالی زوجه و رویه دادگاه خانواده در مورد نحوه دادخواست طلاق از سوی زوج از مشاوره های رایگان وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان کمک بگیرد و برای سهولت در ثبت و حضور در دادگاه جهت پیگیری دادخواست طلاق، به وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان وکالت دهد تا با جلوگیری از اتلاف وقت خود در دادگاه و نیز در مرحله تجدیدنظر و اعسار از پرداخت پیش قسط و اقساط مهریه به صورت تضمینی رای طلاق دریافت نماید.

 

اصول انتخاب بهترین مرکز روانشناسی برای درمان افسردگی

اهمیت مشاوره با وکیل طلاق در طلاق از طرف زن

طبق قانون ایران، زن حق طلاق ندارد و نمی تواند مانند زوج هر زمان که خواست، برای طلاق گرفتن از شوهر خود اقدام نماید.

درخواست طلاق زن بدون دلیل در دادگاه خانواده پذیرفته نیست بنابراین زوجه موفق به گرفتن طلاق نخواهدشد؛ طلاق از طرف زن در سه حالت امکانپذیر است:

* وکالت در طلاق از طرف زوج به صورت شروط ضمن عقد یا سند محضری

* اثبات عسروحرج و رنج و مشقت در زندگی مشترک با زوج با استناد به مدارک و دلایل

* طلاق خُلع با بخشش مهریه

نحوه مطالبه حقوق مالی زن در هرکدام از انواع طلاق از طرف ایشان متفاوت است و این موضوع تنها در مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین با وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان امکانپذیر است.

جهت مطالعه مطالب بیشتر و دریافت مشاوره رایگان تلفنی، تصویری و حضوری می توانید با وکلای موسسه حقوقی دادآرمان در ارتباط باشید.

 

شروط ۱۲ گانه ضمن عقد که زن با استناد به آنها می تواند دادخواست طلاق بدهد:

نکته: در صورتی که مرد این شروط را امضا کرده باشد و زن بتواند با استناد به دلایل و مدارک عسروحرج خود را ثابت نماید می تواند در دادگاه خانواده رای طلاق دریافت نماید.
۱ – ترک انفاق یعنی ندادن نفقه به مدت ۶ ماه
۲ – بد رفتاری و سوء معاشرت زوج به حدی که زوجه قادر به ادامه ی زندگی مشترک با زوج نباشد.
۳- بیماری صعب العلاج و خطرناک زوج به طوری که ادامه ی زندگی با وی ، سلامتی زوج را به خطر اندازد.
۴- جنون زوج در صورتی که فسخ نکاح ممکن نباشد. (جنون یکی از دلایل فسخ نکاح است)
۵- چنانچه زوج به کاری اشتغال داشته باشد که به زیان حیثیت و مصالح خانوادگی زوجه باشد.
۶- زوج به مدت ۵ سال یا بیشتر به حبس محکوم شود.
۷- اعتیاد زیان آور زوج به طوری که ادامه ی زندگی برای زوجه دشوار باشد.
۸- بدون اینکه زوج دلیل موجهی داشته باشد، زندگی خانوادگی را به مدت ۶ ماه متوالی ترک نماید.
۹- زوج به دلیل ارتکاب جرمی، محکوم شده باشد که مغایر با حیثیت و شأن خانوادگی زن باشد.

۱۰- عدم بارداری مرد

۱۱- مفقودالاثر شدن زوج، چنانچه ظرف مدت ۶ ماه پس از مراجعه‌ ی زوجه به دادگاه پیدا نشود.
۱۲- ازدواج مجدد زوج بدون اجازه همسر اول که به تشخیص دادگاه عدالت بین همسران از سوی زوج رعایت نشود.
به دلیل دشواری اثبات دلایل زوجه در دادگاه نسبت به موارد مذکور، بهترین راه برای طرح صحیح دادخواست طلاق و پیگیری آن تا اجرای رای، انتخاب یک وکیل طلاق با تجربه است، زوجه می تواند ضمن مشاوره با وکیل طلاق مجرب، احتمال موفقیت خود را در اثبات ادله و ارائه مدارک برای دادگاه طلاق افزایش دهد و ضمن دریافت رای طلاق خود بتواند حقوق مالی زندگی مشترک را نیز مطالبه نماید.

در هریک از مراحل طلاق، از طرف زن و طلاق از طرف مرد یا طلاق توافقی می توانید با وکلای خانواده موسسه حقوقی دادآرمان مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری داشته باشید –09128400921 – 09336267878 – 09336267676 – 09120627820

 

چگونگی ارضای زنان در رابطه جنسی

انواع طلاق کدامند؟

* طلاق از طرف مرد

* طلاق از طرف زن

* طلاق توافقی

 

حقوق مالی زن در طلاق

مهمترین موضوع در طلاق برای زوجین، حقوق آنها است و هر یک از زوجین می خواهد بداند در طلاق، چه حقوقی دارند، بهترین راه برای کسب آگاهی از حقوق و تعهدات زوجین در طلاق، مشورت کردن با یک وکیل طلاق است. از مهمترین مسائل طلاق، حقوق مالی زوجه است و دادگاه تا در مورد آن تعیین تکلیف نکند، حکم طلاق را صادر نمی کند، حتی پس از صدور حکم نیز اجرای صیغه طلاق در محضر طلاق منوط به پرداخت حقوق مالی مندرج در رای طلاق است.

حقوق مالی زوجه عبارتند از:

مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، تنصیف اموال، استرداد جهیزیه و اگر زوجین فرزند مشترکی داشته باشند باید برای نحوه ملاقات با وی در دادگاه زمان و مکان تعیین شود

 

در هریک از مراحل طلاق، از طرف زن و طلاق از طرف مرد یا طلاق توافقی می توانید با وکلای خانواده موسسه حقوقی دادآرمان مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری داشته باشید – 09128400921 – 09336267878 – 09336267676 – 09120627820

هزینه وکیل طلاق در تهران

دادخواست طلاق مانند دیگر دعاوی، در چند مرحله رسیدگی می شود و چنانچه زوج یا زوجه برای پیگیری پرونده ی طلاق خود به یک وکیل طلاق وکالت داده باشند باید حق الوکاله ی وکیل را در هر مرحله از دادرسی پرداخت نمایند؛ مثلاً در مرحله ی بدوی (نخستین) هزینه وکیل طلاق را پرداخت نمایند و چنانچه پس از صدور رأی بدوی با دادخواست هر یک از طرفین، پرونده ی طلاق وارد مرحله ی تجدیدنظر شود، سپس باید هزینه وکیل طلاق در مرحله تجدیدنظر نیز پرداخت شود و در مورد مرحله ی فرجام خواهی نیز به همین ترتیب خواهد بود.
چنانچه موکل از ادامه ی پیگیری پرونده خود منصرف شود، فقط تا مرحله ای که وکیل طلاق در پرونده حضور داشته است، حق الوکاله ایشان پرداخت می شود. همچنین تعیین مبلغ و نحوه ی پرداخت هزینه وکیل طلاق با توافق وکیل و موکل و انعقاد قراردادی فی مابین می باشد.

 

انجام یوگا با افزایش سن

خدمات وکیل طلاق در تهران

در مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین با وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان درباره نحوه ثبت نام در سامانه ثنا، اعلام وکالت از طرف موکل، ثبت دادخواست الکترونیکی، دریافت ابلاغ شعبه و وقت رسیدگی، حضور در جلسه دادگاه و نحوه دفاع باتوجه به نوع طلاق ، اخذ رای و مراحل تجدیدنظر، فرجام و در نهایت چگونگی اجرای رای در دفتر طلاق برای متقاضیان توضیح داده خواهدشد.

در هریک از مراحل طلاق، از طرف زن و طلاق از طرف مرد یا طلاق توافقی می توانید با وکیل طلاق موسسه حقوقی دادآرمان مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری داشته باشید – 09128400921 – 09336267878 – 09336267676 – 09120627820

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا