آموزش و تحصیل

۱۰ مزیت مهم یادگیری زبان فرانسه برای ما فارسی زبانان

آیا تا به حال به یادگیری زبان فرانسه فکر کرده اید اما انگیزه کافی برای شروع ندارید؟ یادگیری زبان فرانسه مزایای بسیار زیادی دارد که قطعا شما را شگفت زده می کنند. زمانی که صحبت از زبان فرانسوی می شود، همه به یاد فرانسه می افتند.به عبارت دیگر زبان اصلی مردم این مناطق فرانسوی است.


برای مطالعه بیشتر:مهارت آموزی چیست و چگونه باعث ایجاد شغل می شود؟


یازده مزیت یادگیری زبان فرانسه که قطعا شما را شگفت زده می کنند:

۱- با یادگیری زبان فرانسه دریچه ای به سوی دنیای اطراف برای شما باز می شود.

در سر تا سر دنیا، چه غرب و چه شرق، حدودا ۳۰۰ میلیون انسان وجود دارد که می توانند به زبان فرانسه صحبت کنند. با دانستن زبان فرانسه به راحتی می توانید به کشور های متعددی از جمله کشور های فرانسوی زبان و یا غیر فرانسوی زبان سفر کنید. و از سفر خود لذت کافی را هم ببرید.

با یادگیری زبان فرانسه دریچه ای به سوی دنیای اطراف برای شما باز می شود.

۲- با یادگیری زبان فرانسه می توانید با یک خانم/ آقای فرانسوی دوست شوید.

آیا دوست دارید با یک فرد فرانسوی آشنا شوید و قرار بگذارید ؟ بله، چه کسی بدش می آید. واقعیت این است که مردم فرانسه دوست دارند به زبان خود صحبت کنند و قطعا زمانی که توانایی صحبت کردن به زبان فرانسه را داشته باشید، شانس بیشتری هم برای آشنا شدن با یک فرد فرانسوی خواهید داشت؛ چرا که در این صورت به راحتی می توانید با طرف مقابل صحبت کنید.

۳- با یادگیری زبان فرانسه می توانید با اعتماد به نفس بسیار به یک کشور فرانسوی سفر کنید.

همه ما می دانیم که سفر به یک کشور جدید آن هم بدون داشتن اطلاعاتی در مورد فرهنگ، زبان و یا موقعیت آن کشور کاری بسیار سخت و دشوار است. با این حال، این که بتوانید به زبان آن کشور صحبت کنید، قطعا این سه مسئله بزرگ را برای شما برطرف می کند.

لیزر موهای زائد چیست؟ بررسی عوارض آن

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، با دانستن زبان فرانسه می توانید به فرانسه، کبک، بلژیک، ماداگاسکار، لبنان، سوئیس و .. . سفر کنید و احساس راحت تری داشته باشید.


بیشتر بخوانید،بیشتر بدانید: دوره نوجوانی و چالش های آن را بشناسید


۴- با یادگیری زبان فرانسه می توانید بیشتر از ۷۵۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید.

زبان فرانسه یکی از مفید ترین و سودمند ترین زبان های دنیا برای یادگیری است. از بعد مالی صحبت می کنیم.

مطالعات انجام شده حاکی از آن هستند که صحبت کردن به زبان فرانسه به تنهایی می تواند به شما کمک کند تا علاوه بر حقوق خود حدودا ۷۵ هزار دلار هم پاداش دریافت کنید .

۵- می توانید سطح تحصیلات خود را بالا ببرید.

بسیاری از موسسات آموزش عالی با زبان فرانسه کار می کنند؛ موسساتی نظیر HEC و دانشگاه McGill. قطعا با می توانید از این فرصت های طلایی برای خود و یا فرزندانتان استفاده کنید ؛ بی شک اگر زبان فرانسه را به خوبی یاد بگیرید می توانید به فرزندان خود هم آموزش بدهید.

 یادگیری زبان فرانسه

۶- با یادگیری زبان فرانسه فرصت های شغلی جدیدی در سطح بین المللی برای شما ایجاد می شود.

دنیا به سوی جهانی شدن در حرکت است، به همین دلیل شرکت ها و سازمان های مختلف به دنبال افرادی می گردند که چند زبانه باشند. با توجه به اهمیت بالای اقتصاد در کشور های فرانسوی زبان، جای تعجب ندارد که اگر به چند زبان زنده دنیا تسلط داشته باشید قطعا فرصت های شغلی بسیاری بر سر راهتان قرار خواهد گرفت.

تشکر و قدردانی، عامل بقای زندگی مشترک

۷- با یادگیری زبان فرانسه به راحتی می توانید سایر زبان های رومنس را بیاموزید.

زبان های اسپانیایی ، پرتغالی و ایتالیایی ریشه های مشابهی دارند و به همین دلیل می توان گفت که مشترکات این زبان ها با هم زیاد است. این مشترکات شامل واژه های هم ریشه، لغات، ساختارهای زبانی و … می شود. ضرب المثل زیر مصداق همین موضوع است، ” می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. ”


این مقاله شاید جالب باشد: انواع روش های تدریس ابتدایی


۸- جذاب تر می شوید.

بدون شک در جامعه ما افرادی که می توانند به خوبی و با چند زبان مختلف با دیگران ارتباط برقرار کنند، ارزش بسیار بالاتری دارند . به عقیده ما این گونه افراد بسیار جذاب، باهوش و فرهنگی هستند.

۹- می توانید از تماشای فیلم های فرانسوی و خواندن کتاب های فرانسوی لذت ببرید.

فرانسوی ها فیلم های بسیار زیبا و خوبی ساخته اند ؛ هم چنین ادبیات فرانسه بسیار غنی و پر بار است. قطعا تا زمانی که توانایی صحبت کردن به زبان فرانسه را نداشته باشید نمی توانید به طور کامل هنر فرانسه و ارزش آن را درک کنید.

و خواندن کتاب های فرانسوی

۱۰- با یادگیری زبان فرانسه می توانید با اعتماد به نفس بسیار زیاد در رستوران هر آن چه که می خواهید را برای خود سفارش دهید.

زمانی که به یک رستوران فرانسوی می روید خجالت را کنار بکذارید و اصلا نترسید. اگر از این که فقط به نوشته روی منوی غذا اشاره کنید، خسته شده اید و یا این که در رستوران های فرانسه درخواست منوی انگلیسی می دهید، بهتر است هر چه سریع تر آغاز کنید .

  • آیا یادگیری زبان فرانسه سخت است؟ مدت زمان یادگیری
  • راهنمای کامل درباره سطوح زبان فرانسه
  • بهترین روش برنامه ریزی برای یادگیری زبان فرانسه
۵ کاری که خانواده‌های سالم انجام میدهند.

این محتوای مفید را هم مطالعه کنید: مهارت چیست


چطور زبان فرانسه را یاد بگیریم؟

خب تا به این جا با شما در مورد مزایای یادگیری زبان فرانسه صحبت کردیم، حال باید دید که یادگیری این زبان را چطور باید آغاز کرد.

در مورد یادگیری زبان فرانسه روش های بسیار زیادی وجود دارد. مثلا تمرکز بر روی رایج ترین لغات یکی از این روش های یادگیری است که به تقویت مهارت های گفتاری شما کمک می کند. در این مقاله نکات بسیار مهم یادگیری زبان فرانسه را به شما آموزش می دهیم.

1- زیاد به زبان فرانسه صحبت کنید.

در فرایند یادگیری زبان فرانسه باید آنقدر زیاد صحبت کنید تا مهارت گفتاری شما تقویت شود. قطعا در ابتدای امر اگر بخواهید به زبان فرانسه صحبت کنید خجالت زده می شوید. حتما باید صحبت کنید تا بتوانید مهارت های زبانی خود را تقویت کنید. برا این منظور یک همراه یا معلم برای خودتان پیدا کنید و یا حتی با خودتان جلوی آیینه صحبت کنید.

2 – رایج ترین لغات فرانسوی را یاد بگیرید.

به جای این که با استفاده از روش های متداول و قدیمی یادگیری زبان سعی کنید همه لغات موجود در زبان فرانسه را بیاموزید، بهتر است روند زبان آموزی خود را با یادگیری لغات و اصطلاحات رایج آغاز کنید. این موضوع امری طبیعی است چرا که در زبان انگلیسی هم به ندرت از همه لغات موجود در مکالمات روزمره خود استفاده می کنیم. قطعا صحبت کردن به زبان فرانسه هم از این قضیه مستثنی نیست.

رایج ترین لغات را یاد بگیرید

۳- فیلم هایی به زبان فرانسوی اما با زیرنویس فارسی ببینید.

بیشتر مردم پیشنهاد می کنند که برای یادگیری زبان فرانسه حتما باید فیلم های با زبان مبدا و زیر نویس فرانسوی دید. ولی پیشنهاد ما این است که این فیلم ها را به زبان فرانسوی ببینید تا با نحوه صحبت کردن فرانسوی زبانان هم آشنا شوید.

جراحی بینی و محدودیت آن برای افراد دیابتی

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. قطعا با خواندن این مقاله می توانید به خوبی و با سرعت بیشتری زبان فرانسه را یاد بگیرید.


بیشتر بخوانید: 10 نکته برتر برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب کودک


بسیار کاربردی برای زبان فرانسه

  • دانلود ۷ اپلیکیشن برتر آموزش زبان فرانسه
  • معرفی بهترین منابع برای یادگیری زبان فرانسه
  • آموزش صوتی و رایگان زبان فرانسه در۱۰۰ درس

سخن پایانی

شما در این مقاله با یادگیری زبان فرانسه آشنا شدید.همچنین از اهمیت یادگیری آن آگاه شدید.اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

https://u.to/WlYTHAhttps://tinyurl.com/d39vbj4d
https://is.gd/E0xDSYhttps://cutt.ly/rSJtgVK
http://tny.im/rFKhttps://b2n.ir/u40037

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا